BLOG

Hypotéka a její refinancování znamená splacení již existujícího hypotéčního úvěru nějakým novým hypotečním úvěrem, a to většinou s výhodnějšími úvěrovými podmínkami, tzn. obvykle s lepší úrokovou sazbou a nižší měsíční splátkou. Klient tedy pokračuje ve splácení své hypotéky u jiné banky, která za něj zaplatí zbytek úvěru (tedy refinancuje...

Rychlá půjčka se mezi klienty těší stále většímu zájmu. Jde o klasickou neúčelovou půjčku, kterou je možné využít například ke koupi auta nebo rekonstrukci. Výhodou je rychlost jejího vyřízení. Název Rychlá půjčka není žádná nadsázka, stávající klienti mají opravdu peníze na účtu pár minut po požádání, které lze provést pohodlně online.
...

Tento čtvrtek 2.11.2017 bude probíhat jednání Bankovní rady ČNB. Již z avizovaných a prvotních zpráv se bude i jednat o navýšení úrokových sazeb hypotečních úvěrů. O kolik se sazby zvednou a v jakém časovém horizontu, zatím nikdo neví. To ale že nás čeká postupné zdražení a zároveň i stížení dostupnosti levného bydlení tak to se dalo očekávat.

Mnoho Čechů se snaží své peníze zhodnotit prostřednictvím spořících účtů, termínovaných vkladů či dalších konzervativních produktů. Ovšem doba, kdy jim přinášely alespoň minimální výnos, je pryč. Lidé tak hledají další cesty, jak své úspory zhodnotit. Jednou z nich jsou investice do podílových fondů.