INVESTICE

Ušetřete čas a peníze

Úplně na počátku stojí Vaše rozhodnutí ušetřit čas, peníze a spoustu nervů. Chcete-li začít investovat nebo už investici máte, jen nevíte jak dál, obraťte se na mě, protože s tím vším Vám můžu pomoci.


Pomůžu Vám vyznat se v řeči investorů a investic, řeknu Vám vše o investicích a spoření, ať už bude řeč o investování na  stáří, pro děti, stavební spoření penzijní pojištění nebo jakékoliv jiné spoření a investování, vždy najdeme cestu jak néjlépe Vaše peníze zhodnotit . S radostí poradím všem klientům z celé ČR, moje hlavní pole působnosti je Chomutovsko, Mostecko, Lounsko a Praha.

Všechny marketingové fráze házím za hlavu. Můžu o sobě pouze říct, že jsem do své práce zapálený a mám ji jako svého koníčka a podle toho pak má práce také vypadá.

Jak funguje spolupráce se mnou

Po úvodní osobní schůzce, na které mi sdělíte Vaše představy a požadavky, Vám připravím nabídku, která Vám bude "ušita" na míru a bude zahrnovat nejvýhodnější nabídku na investičním trhu, zároveň si odnesete výstup z investičního kalkulátoru, kde najdeme pro Vás tu nejlepší nabídku současného trhu. Spolupracuji se všemi investičními společnostmi na českém trhu a vyjednám Vám nejlepší úrokovou sazbu než Vám nabídnou jinde. Většinu tak nenáviděného papírování můžete nechat na mě a komunikovat můžeme převážně emailovou formou. Pokud upřednostníte osobní kontakt, velmi rád se Vám přizpůsobím. Celou dobu Vám budu stát po Vašem boku až do konce vaší investice. A pokud čekáte, že za dobrou radu se budou platit velké peníze, vězte, že ty mé rady jsou zdarma.

Získejte tisíce korun ročně navíc díky vyváženému rozložení investic

  • Zeptejte se mě na cokoliv o investicích a spoření
  • Společně pro vás vybereme nejlepší investici 
  • Prozradím vám všechny běžně skryté poplatky
  • Pomohu u investičních společností se zavedením účtu
  • Moje služby máte zdarma
  • Umím si poradit i s investicemi pro firmy, podniky nebo spolky apod.

Objednejte si nezávaznou schůzku

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět