Hypotéka od UniCredit Bank

18.10.2016

Zapomeňte na nevýhodné pronájmy nemovitostí a investujte do svého vlastního obydlí, ať už půjde o rodinný dům nebo bytovou jednotku. Pořiďte si nemovitost bez jakýchkoliv úspor, k čemuž vám dopomůže hypotéční úvěr od UniCredit Bank. Hypotéka s velice příznivými parametry.

  • Maximální částka 100 % hodnoty nemovitosti
  • Doba splatnosti až 30 let

Neplaťte žádné poplatky navíc

UniCredit Bank hypotéka je dostupným finančním produktem, s nímž nebudete mít žádné výraznější starosti. Oproštěni totiž budete od náročného papírování a zároveň se nesetkáte s nesmyslnými poplatky za vyřízení. Sami si ve finále nastavíte splátky tak, aby v co největší míře vyhovovali vašim potřebám.


Mimořádné splátky pro každého

Značnou výhodou hypotéčního úvěru je možnost mimořádných splátek, a to do hodnoty až 20 % z celkové dlužné částky. Tímto krokem si lze pravidelně snižovat výši měsíční splátky, popřípadě si zkrátíte celkovou dobu splatnosti.

 Hypotéka šitá na míru

Hypotéka od UniCredit Bank je oblíbená kvůli vysoké variabilitě. Získat lze částku do 100 % hodnoty nemovitosti, jejíž splatnost si rozložíte na 30 let. Sami si tak určíte, jak vysoké náklady budete měsíčně hradit. Vedle toho se můžete těšit i na další výhody.

  • Nízká úroková sazba od 1,49 %
  • Čerpání hypotéčního úvěru do 12 měsíců
  • Služba FLEXI s možností mimořádné splátky až 100 %

Využijte peníze pro vlastní bydlení

UniCredit Bank hypotéka je účelovým úvěrem, jehož primárním úkolem je financování bydlení. Vedle výstavby vlastního obydlí lze peníze investovat i do samotného nákupu. Kromě rodinného domu nebo bytu si lze pořídit i družstevní byt, který je však spojen s ručením bytové jednotky v osobním vlastnictví.