Červnové hypoteční předhánění

02.06.2019

  Na začátku letošního roku byla pro hypoteční úvěry jasná předpověď, úrokové sazby se budou zvedat. Krásné skoro letní počasí, které nám předpovídají meteorologové na červen, jako by s letním sluníčkem pomalu roztávaly i úrokové sazby. A nejen úrokové sazby, ale i bonusy a akce které počátkem června banky svým budoucím klientům nabízejí jsou důkazem pomalého ale viditelného konkurenčního boje o klienta. První tři měsíce letošního roku byla nabídka hypotečního úvěru od každé banky prakticky stejná, nyní už banky pro své klienty dokáží nabídnout lepší sazbu, nebo odhad zdarma, katastr zdarma nebo bonus ve formě finanční odměny.

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČERVNOVÉ NABÍDKY OD BANK:

  •   Asi nejzajímavější pro žadatele o hypoteční úvěr jsou úrokové sazby a ty nejlepší budou začínat již na 2,49 % s pojištěním a 2,89 bez pojištění. Zároveň klient získává účet a odhad zdarma.

  • Dále je zde pro žadatele zjednodušení dokládání příjmu a použít lze i dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, jednodušeji přibude i dokládání rodinného stavu žadatelů.

  • Velká je kampaň na refinancování hypotečních úvěrů, zde mohou žadatelé získat úrokovou sazbu až 2,47 % a odhad zdarma

  • Až do 31.8.2019 můžete získat hypotéku s doložením pouze jednoho daňového prohlášení, a ještě akci katastr zdarma, která platí pro všechny typy hypoték.

  • Výstavba nízkoenergetického domu získává opět zelenou, a to v podobě zvýhodněné úrokové sazbě + možnost získat až 20 % financí navíc nad rozpočet navíc získáváte odhad zdarma, slevu na pojištění, slevu na zhotovení energetického štítku, a ještě zdarma za vklad do zástavní smlouvy.

Toto je jen malý výčet toho co pro žadatele hypotečních úvěrů připravují banky. Pro získání některých z výhod je zapotřebí splnit i některé podmínky banky a to se nejlépe dozvíte pokud nás budete kontaktovat s žádostí o vytvoření nabídky na hypoteční úvěr. Kontaktovat nás můžete zde, nebo emailem či telefonicky.

Jak může vypadat nabídka na hypoteční úvěr? Zde je porovnání všech poskytovatelů hypotečních úvěrů s reprezentativním příkladem na hypotéku se zástavou nemovitosti v hodnotě 2 5000 000 Kč, úvěrem 2 000 000 Kč (LTV 80%) se splatností 30 let a fixační dobou 5 let

Všechny úrokové sazby jsou bez poskytnutých slev a bonusů. Ty nabízíme až po konzultaci a vypracování aktuální nabídky.