PŮJČKA NA COKOLIV OD 5,9% p.a.

28.11.2017

Peníze na cokoli a ihned

 Rychlá půjčka se mezi klienty těší stále většímu zájmu. Jde o klasickou neúčelovou půjčku, kterou je možné využít například ke koupi auta nebo rekonstrukci. Výhodou je rychlost jejího vyřízení. Název Rychlá půjčka není žádná nadsázka, stávající klienti  mají opravdu peníze na účtu pár minut po požádání, které lze provést pohodlně online.
 Rychlá půjčka je tedy vhodná pro klienty, kteří peníze chtějí co nejrychleji a bez zbytečné administrativní zátěže. Maximální výše půjčky je  600 000 korun, splátky je možné rozložit až do 7 let, nebo naopak vše splatit za 3 měsíce. 


Výhodná konsolidace

 Konsolidovat je možné závazky z bank i nebankovních společností (běžné půjčky, kreditní karty, úvěry, leasingy a účelové půjčky). Můžete si snížit měsíční splátky až o polovinu. Půjčky mají totiž jednu z nejnižších RPSN na trhu, začíná už na 5,9 %. p.a.

 Banka navíc zařídí sloučení půjčky, vy pouze doložíte původní smlouvu s institucí, kde jste si půjčili. "Lidé se často bojí, že převedení nevýhodných půjček k jiné bance bude složité a zdlouhavé. Toho se právě snažíme vyvarovat a přechod novým klientům co nejvíce zjednodušit,".
 Konsolidovat je možné až 600 000 korun, ke sloučení úvěru si můžete navíc i půjčit další peníze. 

Reprezentativní příklad půjčky:

Výše půjčky          600 000,-Kč
Délka splácení         48 měsíců 
Splátka                     14 903,-Kč

roční úroková sazba 8,90 % p.a. a RPSN 9,27 %.