POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

Ušetřete čas a peníze


Získejte levnější povinné ručení
a ušetřete až 75 % z běžné ceny


90% respondentů v letošním roce ušetřilo v průměru 2 100,-Kč 

Úplně na počátku stojí Vaše rozhodnutí ušetřit čas, peníze a spoustu nervů. Chcete-li nové pojištění vozidla, havarijní pojištění nebo jen mít levnější pojištění jak vozidla nebo i havarijní pojištění bez zbytečného obcházení všech pojišťoven, obraťte se na mě, protože s tím vším Vám můžu pomoci.

Pomůžu Vám vyznat se v pojišťovací řeči a řeknu Vám vše o pojištění vozidla, o havarijním pojištění a také o nejvýhodnějším počtu splátek za pojištění vozidla. S radostí poradím všem klientům z celé ČR, moje hlavní pole působnosti je Chomutovsko, Mostecko, Lounsko a Praha.

Všechny marketingové fráze házím za hlavu. Můžu o sobě pouze říct, že jsem do své práce zapálený a mám ji jako svého koníčka a podle toho pak má práce také vypadá.

Jak funguje spolupráce se mnou

Po úvodní osobní schůzce, na které mi sdělíte Vaše představy a požadavky, Vám připravím nabídku, která Vám bude "ušita" na míru a bude zahrnovat nejvýhodnější nabídku pojištění vozidla a havarijního pojištění. Většinu tak nenáviděného papírování můžete nechat na mě a komunikovat můžeme převážně emailovou formou. Pokud upřednostníte osobní kontakt, velmi rád se Vám přizpůsobím. Celou dobu Vám budu stát po Vašem boku i pokud budete účastníkem dopravní nehody nebo budete mít jinou pojistnou událost, i tyto záležitosti za Vás vyřídím.. A pokud čekáte, že za dobrou radu se budou platit velké peníze, vězte, že ty mé rady jsou zdarma.

Získejte tisíce korun ročně navíc díky nižším splátkám

  • Zeptejte se mě na cokoliv o pojištění vozidla a havarijním pojištěním
  • Společně pro vás vybereme nejlepší pojištění v poměru cena / služby
  • Prozradím vám všechny běžně skryté poplatky
  • Pomohu v případě pojistné události
  • Moje služby máte zdarma
  • Umím si poradit i s pojištěním pro firmy a velké podniky

Objednejte si nezávaznou schůzku

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.